Świece sojowe Treasure Island

Producent świec zapachowych

Data

Udostępnij

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Sześć zapachów jak 6 skarbów – poznaj świece zapachowe Treasure Island

Świece sojowe Treasure Island zabiorą Ciebie w niezwykłą podróż na wyspę, po której niegdyś stąpali piraci, odkrywając skarby, o jakich nie śniło się nikomu. Daj się porwać do świata pełnego piękna i luksusu, świata magicznego, którzy rządzi się innymi prawami, w którym królują zmysły i dzikość, a zdobywane skarby są nie do zamknięcia w żadnym kufrze. Dla Ciebie zaklęliśmy je w wyjątkowych, niezwykłych świecach, w każdym ich aromacie, w każdym ruchu migocącego płomienia. Odkryj swój najpiękniejszy klejnot, zamknięty w niezwykłych kompozycjach zapachowych.

Pod banderą marki Treasure Island stworzono 6 unikalnych świec zapachowych, a swój udział w tym mieli najlepsi włoscy perfumiarze. Czerpiąc z pirackich historii, pełnych dzikości, namiętności i niezwykłości, łącząc je z naturalnym 100% woskiem sojowym, wykreowano kompozycje zapachowe inne niż wszystkie. To właśnie one są najcenniejsze, bo stworzone z doznań i cudów natury. Ich ulotne aromaty na długo pozostają w pamięci i sprawiają, że chce się do nich wracać.

Kuszą, zachwycają, intrygują, przenoszą do innego, nieznanego świata. Każda ze świec zapachowych to jedna piracka twierdza, w każdej więc znajdą się niezwykłe, unikatowe skarby, które zawładną zmysłami. Są i nuty kwiatów i orientu, są egzotyczne owoce i nieprzystępne skaliste wybrzeża, jest też słodycz zwycięstwa i ostrość ryzykownych przygód… I jest coś jeszcze. Coś tajemniczego kryje się w każdej świecy…

W czasach, kiedy wielkie okręty ujarzmiały morskie fale, a wiatr z rozmachem targał pirackimi banderami, mówiono tylko o jednym – o skarbach. Każdy o nich marzył, każdy chciał je odkrywać… Ale tylko morscy śmiałkowie mieli odwagę sięgać po te najcenniejsze – po te, które dawały zmysłowe i niemal pozazmysłowe doznania, nie do ujarzmienia, nie do zamknięcia. A jednak. To właśnie z tych wyjątkowych doznań i doświadczeń, z podmuchów wiatrów ze wszystkich stron świata, z niezwykłych historii i setek kilometrów wojaży udało się stworzyć markę Treasure Island – świece zapachowe, inspirowane pełnym przygód i pasji pirackim życiem.

Po więcej informacji wejdź na stronę: www.treasure-island.pl