Producent świec zapachowych

Są takie zapachy, które zapamiętuje się na całe życie – zapach domu, bliskiej osoby, świeżo skoszonej trawy czy pierników na święta, niesie ze sobą wyjątkowe wartości. Świat tworzą zapachy, te z kolei odpowiadają za wrażenia, a jak wiadomo – pierwsze jest najważniejsze.

Pomożemy Ci stworzyć zapach, który będzie gwarancją zadowolenia, sukcesu i radości. Zapach Twojego biznesu, zamknięty w wyjątkowej, personalizowanej świecy, będzie doskonale dopasowany do marki, którą Tworzysz.

Tworząc świece zapachowe na indywidualne zamówienie, podchodzimy do naszego zadania kompleksowo – bacznie analizujemy potrzeby klienta, by stworzyć wyjątkową, niepowtarzalną wizytówkę – Twój własny, indywidualny i unikatowy zapach. Możesz nam powierzyć branding i stronę wizualną (uwierz, że to coś więcej niż tylko „wosk i knot”). Stworzona dla Twojej marki świeca zapachowa otrzyma odpowiednią nazwę – taką, która spełni wymagania Twoich kontrahentów. Jej kolor również będzie wyjątkowy – w całej palecie barw jest bowiem ta konkretna, która najlepiej oddaje charakter Twojego biznesu. Znajdziemy ją dla Ciebie, a Ty od razu przekonasz się, jak niepodważalną wartość i jak wiele profitów oferuje.

Świece zapachowe dla firm – wrażenia warte miliony

Przy tworzeniu indywidualnych kompozycji zapachowych dla Twojej marki biorą udział perfumiarze z grupy CFF (Creative Flavours and Fragrances), wyczuleni na wszystko, co piękne. Możesz mieć pewność, że stworzony zapach będzie odpowiednio mocny i unikatowy, odwołujący się do emocji i działający na wszystkie zmysły. Zapach ten od razu wzbudzi pozytywne skojarzenia, namaluje obrazy, dotknie najczulszych miejsc, a jednocześnie zahipnotyzuje. Nie sposób się od niego uwolnić, zresztą wcale nie będzie chciało się tego robić. Zapach, który wprowadzisz w postaci własnej świecy zapachowej, będzie niczym namacalny gadżet – luksusowy, rozpieszczający, umilający wszelkie doświadczenia i doznania.

Wyjątkowa treść w pięknej formie

Twoja firmowa świeca zapachowa zachwyci nie tylko aromatem – zadbamy również o to, by jej estetyka odzwierciedlała Twój biznes. Wyprodukujemy dla niej specjalne szkło i dobierzemy odpowiednie zdobienia, dzięki czemu stanie się wspaniałą dekoracją i już samo patrzenie na nią będzie czystą przyjemnością. Dbamy o to, by zapewnić użytkownikom wielowymiarowe doznania poprzez wspaniały zapach, zamknięty w pięknej, oryginalnej i, co najważniejsze, idealnie pasującej do danego biznesu formie. Unikatowa świeca zapachowa to doskonała reklama Twojej marki, podkreślająca, że to właśnie u Ciebie można dokonywać najlepszych wyborów. 

Skontaktuj się z nami