Oczyszczacze powietrza

Czasy pandemii pokazały, jak ważne jest dbanie o zdrowie. Wśród wielu usług bardzo popularne stało się między innymi oczyszczanie powietrza. Warto pamiętać, że w powietrzu znajdują się również wirusy grypy, które też powinno się eliminować w celu zadbania o odpowiednią higienę. Jednak nie jest to jedyna zaleta oczyszczaczy powietrza Oxymore.

Na czym polega fotokataliza?

Nasze oczyszczacze działają na zasadzie fotokatalizy. Pozwala to na uzyskanie najlepszych efektów przy optymalnych kosztach użytkowania. Stosując lampę ultrafioletową UVA, można inicjować i kierować odpowiednimi reakcjami chemicznymi. Dodatkowo w naszych urządzeniach umieściliśmy samoregenerujący się dwutlenek tytanu, który umożliwia oczyszczenie powietrza ze wszystkich niepożądanych zanieczyszczeń. Do optymalnego działania potrzebny był jeszcze odpowiedni system wentylacji, umożliwiający właściwy przepływ powietrza przez oczyszczacz powietrza.

Korzyści
z użytkowania oczyszczaczy powietrza OXYMORE

Stosowanie oczyszczaczy powietrza OXYMORE jest wskazane także przy marketingu zapachowym. Umożliwiają one bowiem usuwanie szkodliwych, niepożądanych zapachów z powietrza, co pozytywnie wpływa na nastrój klientów. Dodatkowe stosowanie dyfuzora zapachów doskonale współpracuje z tym procesem. 

Oczyszczacze powietrza OXYMORE®

HURRICANE

HIMALAYA

YELLOWSTONE

FUJI

EVEREST PLENUM

EVEREST CTA

Łatwość w użytkowaniu

Nasze urządzenia są wykonane zgodnie z zasadą Plu & Purify. Nie musisz przeprowadzać konfiguracji ani czytać instrukcji obsługi – wystarczy po prostu włączyć urządzenie, by cieszyć się jego działaniem. Nasz oczyszczacz powietrza nie wymaga konserwacji ani innych działań z Twojej strony. Został stworzony tak, by działać w nieskończoność. Jeśli jeszcze zastanawiasz się, jaki wybrać oczyszczacz, przypomnimy, że dzięki samoregenerującym się mediom nie musisz dokupywać ani wymieniać żadnych wkładów. Zmniejsza to radykalnie koszty użytkowania.

Nasze urządzenia doskonale
sprawdzają się w najróżniejszych miejscach:

Zaprojektowane i wytwarzane we Francji oczyszczacze powietrza OXYMORE to doskonały wybór nie tylko dla osób, które chcą usunąć szkodliwe wirusy z powietrza. Urządzenia te doskonale uzupełniają marketing zapachowy, a także tworzą lepsze doświadczenia z przebywania w danym lokalu, co wpływa pozytywnie na wyniki sprzedażowe.

Skontaktuj się z nami