Kompozycje zapachowe

Nasze kompozycje zapachowe tworzone są przez Creative Flavours and Fragrances – rozpoznawalną, włoską firmę, zajmującą się zapachami i zatrudniającą setki specjalistów w tej dziedzinie. Pozwala to oferować produkty najwyższej jakości, które doskonale spełniają swoją rolę w marketingu.

Nasze linie zapachowe pozostawiają u klientów pozytywny ślad, zachęcający ich do powrotu i dokonania kolejnych zakupów. W ten sposób można zbudować branding zapachowy Twojej firmy.

Gdzie stosowane są nasze kompozycje zapachowe?

Układamy optymalne zapachy do różnych produktów. Przykładowe kompozycje zapachowe można znaleźć w następujących obszarach.

Perfumy luksusowe

Jakość, metodologia, marketing, inspiracja i empatia to podstawowe wartości leżące u podstaw wszystkiego, czym się zajmujemy. Zapewniamy właściwy wybór surowców, selekcjonowanych na całym świecie pod kątem wskaźników najwyższej wartości i wyrafinowania. Empatia pozwala nam tworzyć ekskluzywne produkty, które stają się cechą charakterystyczną danej marki.

Pielęgnacja skóry i włosów

Kreatywność, wraz z naszą dogłębną znajomością rynku i ciągłym monitorowaniem innowacji w trendach węchowych, pozwala nam tworzyć udane produkty dedykowane najważniejszym codziennym rytuałom pielęgnacji skóry i włosów. W ten sposób powstają kultowe kompozycje zapachowe w kosmetykach, które mogą sterować preferencjami ogółu społeczeństwa w perspektywie długoterminowej.

Chemia gospodarcza

Zapachy towarzyszące codziennemu życiu ludzi, wpływające na ich doświadczenia w czasie dokonywania zwykłych, domowych zakupów. Są to wyznaczniki dla detergentów czy środków do czyszczenia powierzchni.

Specjalistyczne kompozycje zapachowe

Dzięki naszemu zespołowi wysoko wykwalifikowanych chemików i techników z międzynarodowym doświadczeniem oferujemy klientom pogłębioną wiedzę specjalistyczną w zakresie opracowywania i tworzenia kodów zapachowych.

Dlaczego nasze kompozycje
zapachowe są najlepsze?

Nasze linie zapachowe tworzone są przez specjalistów z Włoch, którzy posiadają wieloletnią wiedzę i ogromne doświadczenie. Mimo to cały czas uczestniczą w szkoleniach międzynarodowych, aby się rozwijać. Także firma inwestuje w najnowsze rozwiązania techniczne, jak roboty Roxane GT oraz ciągły rozwój mocy produkcyjnych. Aby sprostać rosnącej ilości zleceń, pracujemy 24 godziny, siedem dni w tygodniu.

Na zdjęciu: Maurizio Cerizza MASTER Perfumer

Stawiamy również na budowanie współpracy, zrozumienia i zaufania w relacji z klientem. Nasz dział badań skupia się na poszczególnych obszarach, aby wydobyć kulturowe i lokalne aspekty wspierające marketing zapachowy. Przygotowujemy i testujemy zupełnie nowe kompozycje zapachowe we współpracy z klientami. W zamian uzyskujemy ich zaufanie oraz pozytywne opinie. Dołącz do grona tysięcy zadowolonych klientów i wprowadź aromamarketing także do swojego sklepu.

Skontaktuj się z nami