PRODUCENT KOMPOZYCJI ZAPACHOWYCH CREATIVE FLAVOURS AND FRAGRANCES 

   
   

 

CFF(Creative Flavours and Fragrances)to jeden z największych producentów KOMPOZYCJI ZAPACHOWYCH we Włoszech.
Od małych i średnich przedsiębiorstw po międzynarodowe koncerny, od 2000 roku doświadczenie firmy CFF pozwoliło na współpracę z najbardziej renomowanymi markami na świecie.
Kreatywność i dogłębna znajomość rynku, wraz z ciągłą aktualizacją w monitorowaniu trendów węchowych, pozwala nam tworzyć najlepsze produkty poświęcone wszystkim najważniejszym codziennym rytuałom od pielęgnacji skóry po chemię gospodarczą. W ten sposób rodzą się ikony linii zapachowych, które mogą pozostawić ślad na doświadczeniu konsumenta, a także w długiej perspektywie czasu wyznaczać nowe trendy.

 
CFF HERBAL
 
 
   
   
 
 
 Zespół uznanych perfumiarzy, projektantów zapachów i techników laboratoryjnych, którzy dzięki różnym specjalizacjom opracowują zapachy do wszystkich zastosowań. Uważamy, że klienci są częścią naszej wartości i współpracujemy z nimi w taki sposób, aby ich sukcesy były naszymi własnymi. Jest to możliwe tylko dlatego, że patrzymy na produkt końcowy jaki będzie dostarczony na rynek. Pracujemy z zintegrowanym podejściem , w którym zaangażowani są pracownicy wewnętrzni i partnerzy zewnętrzni o różnych talentach. Wysoki poziom profesjonalizmu i dogłębna znajomość materiałów pozwala firmie przypisać do każdego projektu dedykowany zespół, który zajmie się kierunkiem artystycznym i realizacją kompozycji zapachowych.
   
   
Kompozycje zapachowe CFF
   
   
 Nasze laboratorium z biurami w Mediolanie, Amsterdamie, Bombaju i Singapurze mogą pochwalić się zespołem włoskich i międzynarodowych perfumiarzy. CFF posiada zespół nosów, techników laboratoryjnych, którzy dzięki swoim umiejętnościom pozwalają firmie na rozwój każdego rodzaju zapachu. Pracujemy we współpracy z klientem aby odnieść sukces.
#perfumy #kompozycjezapachowe #produkcja #laboratorium #zapach #perfumiarz #technik #wlochy #mediolan #wnętrze #innowacje #wsparcie #kosmetyki #madeinitaly
 
   
   
Kompozycje zapachowe do kosmetyków
   
   
Firma CFF ma bogata historię w tworzeniu kompozycji zapachowych, które uwalniają emocje wśród konsumentów.
W ciągu ostatnich 10 lat firma CFF stworzyła ponad 5.000 autorskich zapachów. W naszej bibliotece przechowujemy najlepsze wariacje zapachowe.
#kompozycje_zapachowe #zapachy #skladniki #biblioteka #emocje #kosmetyki #historia #dziedzictwo #madeinitaly #🇮🇹
 
 
   
   
IMG 20200522 115119 847
   
   
Nasz proces produkcyjny jest szybki, elastyczny i wydajny. Szybka identyfikacja produktów zapewnia cykl produkcyjny realizowany w warunkach pełnej autonomii działania, od surowców po zapach.
#komponowanie #kompozycje_zapachowe #kompozycjezapachowe #proces #automatyzacja #naturalne #syntetyki #zapachy #perfumy #kosmetyki #kosmetykinaturalne #kreacje #włochy #robot #produkcja #producent
 
 
 
 

KOMPOZYCJE ZAPACHOWE I PRODUKTY HIGIENICZNE

Należy zauważyć, że zapach nie wykonuje żadnego mechanicznego działania czyszczącego i nie może pochwalić się działaniem odkażającym jako podstawowym działaniem, ponieważ jego zadaniem jest perfumowanie.
Nasze kompozycje zapachowe wzbogacone są mieszanką olejków eterycznych o właściwościach i efektach uznawanych na całym świecie.
Skoncentrujmy się na właściwościach przeciwbakteryjnych lub przeciwdrobnoustrojowych tych olejków i jeśli są obecne na właściwościach aromaterapeutycznych.

 

OLEJEK ZAPACHOWY CYTRYNOWY 

olejek eteryczny cytrynowy 

 

   
   
Orzeźwiający olejek eteryczny z cytryny jest znany w literaturze ze swoich właściwości wykazanych  jako antyseptyczny, przeciwbakteryjny i relaksujący. 

OLEJEK ZAPACHOWY LAWENDOWY

Kompozycja zapachowa Lawenda

   
   

Stosowany od czasów starożytnych ze względu na swoje udowodnione właściwości przeciwbólowe i przeciwzapalne.
Niedawno przeprowadzono również badania, które wykazują dobrą aktywność przeciwdrobnoustrojową.
Zapach lawendy poprawia nastrój, a niektóre badania wykazały, że olejek lawendowy rozproszony w środowisku pracy poprawia wydajność.

 

 

 

OLEJEK ZAPACHOWY TYMIANKOWY

Tymianek

   
   

Bogaty w tymol.
Sprawdzone badania wykazują jego działanie przeciwdrobnoustrojowe.
Ma również właściwości tonizujące i stymulujące.

 

 

 

 OLEJEK ZAPACHOWY EUKALIPTUSOWY

eukaliptus

   
   

Wykazał swoją aktywność przeciwdrobnoustrojową w licznych badaniach.
Ma również działanie oczyszczające powietrze i energetyzujące.

 

 

 

OLEJEK ZAPACHOWY MIĘTOWY

mięta

   
   

Olejek eteryczny z mięty ma znane właściwości przeciwbakteryjne wykazane w licznych badaniach.
Działa odświeżająco na powietrze i regeneruje umysł dzięki zawartym w nim dużym ilościom mentolu i mentonu.

 

 

 

 

 OLEJEK ZAPACHOWY GOŹDZIKOWY

Gożdzik

   
   

Olejek goździkowy wykazał działanie przeciwdrobnoustrojowe ze względu na dużą zawartość zawartego eugenolu.
Ma również działanie tonizujące i stymulujące.

 

 

 

 

 OLEJEK ZAPACHOWY HYZOPOWY

 hyzop

   
   

Olejek eteryczny Hyzopowy jest dobrym tonikiem.
Wdychany daje wsparcie w przypadku dolegliwości emocjonalnych, takich jak lęk czy depresja.
Stymuluje układ nerwowy i jest przydatny w przypadku zmęczenia psychofizycznego i stresu.

 

 

BAKHOOR

kompozycje zapachowe CFF Bakhoor

   
   

Bakhoor: zwany „jaśniejszym odcieniem oud-u”
Bakhoor (lub bukhoor) to bardziej miękki sposób, aby docenić aromat oudu, a jego nazwa pochodzi od wiórków pałeczek nasączonych jaśminem lub drzewem sandałowym w celu wytłumienia i zmiękczenia intensywnego zapachu lub zmieszania z olejkami eterycznymi z bursztynu i owoców cytrusowych, aby dodać nucie świeżości do effluvium. Wióry są następnie prasowane w celu utworzenia płaskich bloków podzielonych na równe części. W domu kawałki są spalane na piecu węglowym lub palniku elektrycznym i uwalniają pachnące opary dymu, które tworzą niepowtarzalną nutę zapachową.
#zapach #oud #kompozycje #zapachowe #perfumy #producent

 

 

 

 

 
 

OLFACTORY CONSULTING to agencja marketingu zapachowego oferująca produkty i usługi najwyższej jakości. Naszą główną domeną jest pomoc firmom w tworzeniu niezapomnianych doznań zapachowych dla ich odbiorców za pomocą aromamarketingu.


adres
LOGO BIAŁE 2
ul. Wróblewskiego 19A Mag.14
93-578 Łódź
NIP: 982-026-91-25
                      czaplicki@cff-italy.pl
     +48 519 614 314 
 
Aromamarketing, Kompozycje zapachowe, Marketing Zapachowy, Gadżety Zapachowe, Profesjonalne oczyszczacze powietrza, Dyfuzory zapachów, Produkty IDR GROUP, EVA kulki zapachowe producent, zapach do samochodu